Dwójka na czele

pilka2

Na czele klasyfikacji najlepszych strzelców pozostają Damian Sędziak z Elany Toruń i Marcin Trojanowski z Chojniczanki Chojnice.

 

Obydwaj strzelili do tej pory trzy bramki. Po dwa trafienia mają: Błażej Ciesielski (Calisia Kalisz), Tomasz Damrat (Ruch Zdzieszowice), Marcin Folc (GKS Tychy), Krzysztof Gościniak (Calisia Kalisz), Jakub Grzegorzewski (Miedź Legnica), Rafał Jankowski (Zagłębie Sosnowiec), Szymon Kaźmierowski (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Kmieć (Raków Częstochowa), Krystian Pieczara (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Staroń (Tur Turek), Zbigniew Zakrzewski (Miedź Legnica).

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.