Marek Kamiński trenerem Nielby

marek_kaminskiZarząd MKS Nielba Wągrowiec informuje, że nowym trenerem został Marek Kamiński.


Zatrudnienie trenera Kamińskiego ma charakter długoterminowy. Jego zadaniem jest dokończenie obecnego sezonu i przygotowanie zespołu do kolejnego. – Obecnie naszym priorytetem jest utrzymać w Wągrowcu II ligę. – mówi trener Kamiński.

Nowy szkoleniowiec jest rodowitym wągrowczaninem. Swoje pierwsze kroki w piłce nożnej stawiał w wągrowieckiej Nielbie. Jest trenerem I klasy. Przed laty współpracował z Maciejem Skorżą w Amice Wronki zajmując się bankiem informacji. Pracował także jako trener juniorów i drużyny Młodej Ekstraklasy w Groclinie Grodzisk Wielkopolski. W latach 2008-2011 był trenerem-menadżerem trzecioligowej Ilanki Rzepin. Od prawie trzech lat pełni funkcję asystenta trenera Władysława Żmudy w reprezentacji Polski U-19.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.