Nabór rocznika 2011/2012

MKS Nielba Wągrowiec ogłasza nabór rocznika 2011/2012!!!

Klub oferuje pełen system szkolenia z wydzieleniem poszczególnych roczników. Dla naszych najmłodszych adeptów piłkarskiego rzemiosła ma to być przede wszystkim zabawa z piłką. Pierwszy okres piłkarskiej przygody dziewczynki i chłopcy spędzą na ciekawych treningach z różnymi formami zabawy, przyswajającej piłkarskie nawyki, w których z pewnością nie zabraknie atrakcji, w postaci turniejowych form rywalizacji.
Nielba, w obecnym kształcie, ma wiele do zaoferowania. Stworzyliśmy akademię z prawdziwego zdarzenia. Młodzi nielbiści, z upływem czasu, będą mieli możliwość rozwoju, w oparciu o profesjonalne środki treningowe.

Szczegółowe informacje pod numerem 502 492 758

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.