Dołącz do najlepszych!!

W związku z przeniesieniem FA Szamotuły do Wągrowca powstał u nas jeden z najsilniejszych ośrodków młodzieżowych w Wielkopolsce. Zespół juniorów starszych z Szamotuł dzielił zaledwie jeden rzut karny od Centralnej Ligi Juniora, czyli potocznie zwanej „młodej Ekstraklasy”. Zespół juniorów młodszych naszego klubu wywalczył pierwsze miejsce lidze międzywojewódzkiej, oraz zdobył Puchar Prezesa WZPN, czyli mistrzostwo naszego województwa.

W związku z tak dynamicznym rozwojem naszego klubu ogłaszamy otwarty nabór zawodników z rocznika 1999/2000/2001/2002/2003/2004

Nasz klub wzbogaci się też o uznane w regionie marki trenerskie.

Dołącz do najlepszych, daj się zauważyć w wyższych ligach!!!

Testy odbędą się 7 lipca o godzinie 10.00 na obiektach OSiR w Wągrowcu, przy ulicy Kościuszki 59