Czas na Tarnovię

W ramach 25 kolejki IV ligi WZPN grupy północ czeka nas emocjonujące spotkanie z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem tarnowian 3 : 1. Jak do tej pory, stadion miejski im. Stanisława Bąka, cały czas pozostaje niezdobyty. Drużyna gości naszpikowana jest byłymi gwiazdami min. Lecha Poznań. W środę Tarnovia, dość niespodziewanie, podzieliła się punktami z Pogonią Łobżenica i z dorobkiem 46 punktów zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Czeka nas zatem emocjonujące spotkanie. Początek 15.00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania żółto - czarnym!