Czas na Tarnovię

 

   W ramach 25 kolejki IV ligi WZPN grupy północ czeka nas emocjonujące spotkanie z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem tarnowian 3 : 1. Jak do tej pory, stadion miejski im. Stanisława Bąka, cały czas pozostaje niezdobyty. Drużyna gości naszpikowana jest byłymi gwiazdami min. Lecha Poznań. W środę Tarnovia, dość niespodziewanie, podzieliła się punktami z Pogonią Łobżenica i z dorobkiem 46 punktów zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli.

   Czeka nas zatem emocjonujące spotkanie. Początek 15.00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania żółto - czarnym!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.