Pewne zwycięstwo w Luboniu

Luboński KS - Nielba Wągrowiec 0 : 3 ( 0 : 1 )

Dobre zawody w Luboniu. Zabrakło szczęścia i skuteczności. Sytuacje bramkowe kreowane co kilka minut. Głęboko cofnięta defensywa gospodarzy ratowała się wybijaniem piłki, co w pierwszych minutach przynosiło efekt. Żółto - czarni, praktycznie nie opuszczali połowy rywali. Okazje do zdobycia bramki mozna było mnożyć w nieskończoność. W 23' Rafał Leśniewski, w swoim stylu, kręci defensywą, przymierza i soczystą bombą lokuje piłkę w siatce Lubonia.
    Druga odsłona i już w pierwszej minucie Norbert Wieczorek uruchomił Leśniewskiego, który przy skraju boiska dośrodkował do dobrze ustawionego Zlatana, który wpakował futbolówkę do bramki Rafała Cendlarka. Bramka gospodarzy została dosłownie storpedowana przez nielbistów. Dobre zawody w drużynie Lubońskiego zaliczył bramkarz, który dosłownie dokonywał cudów pomiędzy słupkami.
    W 73', Wiktor Moskalik, wykorzystał swoją szybkość i udanym lobem zdobył trzecie trafienie dla Nielby.
Dziś w Luboniu, w większości zagrali zmiennicy oraz trójka juniorów młodszychych trenera Osieckiego. Podstawowi zawodnicy pauzowali za kartki lub regenerowali siły przed spotkaniem z Tarnovią.

Bramki: 23' Rafał Lesniewski, 46' Paweł Krauz, 73' Wiktor Moskalik

Żółte kartki: Paweł Polarczyk, Damian Wojtkowiak, Adrian Marchel

Nielba: Patryk Palacz - Kacper Gaca ( 65' Rafał Gruntkowski ), Patryk Sierżant, Adrian Marchel, Wiktor Ceglarek, Norbert Wieczorek, Damian Śmigielski ( 85' Jakub Jakubiak ), Filip Konarski ( 65' Marcin Kowalczyk ), Paweł Krauz ( 57' Wiktor Moskalik ), Rafał Leśniewski, Marek Pompała - Kamil Mirek