Trzy punkty w Luboszu

 

Gonimy lidera

   Żółto – czarni zyskali kolejną okazję, aby złapać kontakt z liderem ligowej tabeli. Lubuszanin, dość nieoczekiwanie, zremisował z GKS Dopiewo, gubiąc kolejne punkty. Trzeba jednak było wygrać wyjazdowe spotkanie z Luboszu.

   Zieloni, to niżej notowana, aczkolwiek groźna drużyna, która, zwłaszcza u siebie, potrafiła odebrać punkty niejednej drużynie.

   Od pierwszych minut nielbiści zdecydowanie przeważali. Jako pierwszy zaatakował Paweł Krauz, uderzając obok słupka. Moment po tym uderzał Lesniewski, piłka jednak obiła się o nogi obrońców. Sytuacja mnożyły się w nieskończoność, z dystansu nad bramką uderzał Konarski, słupek zaliczył Krauz, w bramkarza przymierzył Dobrzykowski. Głęboko cofnięci gospodarze szczelnie blokowali drogę do swojej bramki. Zieloni dwukrotnie wyprowadzili groźna kontry, jednak na posterunku był Karol Hermann.

   Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Goście nadal napierali na bramkę Rafała Korbika, choć w 47’ gospodarze znaleźli się w sytuacji sam na sam z Karolem Hermannem, jednak górą okazał się nasz bramkarz. Kolejną poprzeczkę zaliczył Rafał Leśniewski. Uderzali: Kubiński, Dobrzykowski, Marchel. Piłka cały czas nie chciała wpaść.

   Arbiter doliczył do podstawowego czasu zaledwie dwie minuty. Kiedy wydawało się, iż oba zespoły podzielą się punktami, przebitkę wygrał Moskalik, który zdołał podać futbolówkę do Kubińskiego. Ten wyłożył ją wysoko, a całość, w powietrzu wykończył Filip Konarski, dając Nielbie zwycięstwo.

Nielba: Karol Hermann- Mikołaj Dobrzykowski ( 75' Mateusz Piechowiak ), Patryk Soforek, Rafał Gruntkowski ( 65' Adam Urbański ), Mateusz Rocławski, Filip Konarski, Wiktor Moskalik, Jakub Kubiński, Adrian Marchel, Rafał Leśniewski, Paweł Krauz, Patryk Palacz, Norbert Wieczorek, Patryk Sierżant.

Bramki dla Nielby: Filip Konarski 92'

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.