Rocławski o Wysoce

Od początku wiedzieliśmy że czeka nas ciężki mecz. Podczas rozgrzewki przekonaliśmy się że ten mecz przede wszystkim będzie wymagał ostrej walki, ponieważ boisko nie sprzyjało zawodnikom obydwu drużyn. Mieliśmy plan strzelić szybko bramkę, lecz niestety zamiast szybko strzelić, szybko ją straciliśmy. Po długiej gonitwie wyniku w końcu wyrównaliśmy, dzięki akcji Rafała. W drugiej połowie nieco bardziej zaryzykowaliśmy i wyszliśmy do przodu, czego skutkiem była bramka stracona po kontrze. Około 70 minuty udało nam się wyrównać i wiara w zwycięstwo stawała się coraz większa. Napieraliśmy na połowie przeciwnika lecz natychmiast jak traciliśmy piłkę to rywale rozpoczynali niebezpieczne kontry. Jedna z nich zakończyła się bramką na 3-2 dla gospodarzy. Mimo wielkich starań nie udało nam się już strzelić żadnej bramki i ostatecznie przegraliśmy mecz. Pomimo porażki nie załamujemy się i w następnych meczach walczymy wyłącznie o trzy punkty.