Rocławski o Wysoce

 

Od początku wiedzieliśmy że czeka nas ciężki mecz. Podczas rozgrzewki przekonaliśmy się że ten mecz przede wszystkim będzie wymagał ostrej walki, ponieważ boisko nie sprzyjało zawodnikom obydwu drużyn. Mieliśmy plan strzelić szybko bramkę, lecz niestety zamiast szybko strzelić, szybko ją straciliśmy. Po długiej gonitwie wyniku w końcu wyrównaliśmy, dzięki akcji Rafała. W drugiej połowie nieco bardziej zaryzykowaliśmy i wyszliśmy do przodu, czego skutkiem była bramka stracona po kontrze. Około 70 minuty udało nam się wyrównać i wiara w zwycięstwo stawała się coraz większa. Napieraliśmy na połowie przeciwnika lecz natychmiast jak traciliśmy piłkę to rywale rozpoczynali niebezpieczne kontry. Jedna z nich zakończyła się bramką na 3-2 dla gospodarzy. Mimo wielkich starań nie udało nam się już strzelić żadnej bramki i ostatecznie przegraliśmy mecz. Pomimo porażki nie załamujemy się i w następnych meczach walczymy wyłącznie o trzy punkty.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.