Cenne zwycięstwo

 

     Nielba Wągrowiec – Grom Plewiska 3 : 2 ( 2 : 2 )

 

Bramki: 10’ Paweł Krauz, 27’ Adam Urbański, 88’ Adriam Marchel, 32’ Jakub Smura, 45’ Arkadiusz Trzciński

Nielba: Karol Hermann, Łukasz Iskrzyński, Patryk Soforek, Rafał Gruntkowski, Jakub Kubiński, Rafał Leśniewski, Adrian Marchel, Wiktor Moskalik, Mikołaj Dobrzykowski, Adam Urbański, Paweł Krauz, Mateusz Piechowiak, Filip Konarski, Wiktor Ceglarek, Marek Pompała – Patryk Palacz

Grom: Szymon Nowacki, Dariusz Wróblewski, Marcin Jurkiewicz, Maurycy Niemczyk, Arkadiusz Trzciński, Mariusz Olczyk, Piotr Brych, Michał Wysocki, Jakub Smura, Robert Rydzyński, Krystian Skórczyński, Jerzy Kuchciński, Patryk Niemczyk, Adrian Napierała, Tomasz Głowacki, Dominik Fierlej, Artur Grządzielewski, Mateusz Maruniak

Żółte kartki Nielba: Patryk Soforek, Adrian Marchel

Żółte kartki Grom: Mariusz Olczyk, Piotr Brych 2 x, Marcin Jurkiewicz

Czerwona kartka: Piotr Brych ( Grom )

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.