Kadra okręgu pilskiego wicemistrzem województwa

 

 

Kadra okręgu pilskiego druga w województwie

 

   Nowy cykl turniejowy, organizowany przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, ma na celu jeszcze lepszy przegląd młodzieżowych kadr poszczególnych okręgów. Pierwszy turniej odbył się w Jarocinie, a kadrę okręgu pilskiego reprezentowało, aż 8 nielbistów. Trenerem kadry jest Tomasz Woźniak, który prowadzi dwa zespoły w naszym klubie.

   Kadra pilska rocznika 2004 pokazała się z znakomitej strony. Pierwsze spotkanie, z faworytem rozgrywek - Strefą poznańską, rozegrała niemal że z marszu, co zakończyło się zwycięstwem poznaniaków. Dalej było już tylko lepiej. Okręg koniński nie przedstawił zbyt wielu argumentów, doskonale spisującym się pilanom, a całość spotkania zakończyła się pewnym zwycięstwem podopiecznych trenera Woźniaka 0 : 3. Kolejne spotkanie z Lesznem zakończyło się zwycięstwem naszej kadry 2 : 1.

Taki układ wyników dawał pilanom szansę na pierwsze miejsce. Wystarczyło zremisować z Kaliszem. Wszystko układało się po myśli naszych kadrowiczów, którzy szybko objęli dwubramkowe prowadzenie. W ostatnim spotkaniu trener nie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego obrońcy, Michała Koconia, dzięki czemu kaliszanie odrobili straty i to z nawiązką, wygrywając 3 : 2. Bezbramkowy remis strefy poznańskiej z okręgiem leszczyńskim, dawał zwycięstwo całej imprezy tym pierwszym.

   Kadrowicze trenera Woźniaka z roku na rok prezentują się coraz lepiej, pnąc się w górę w prestiżowej, wielkopolskiej klasyfikacji. Pilska osiemnastka, która zagrała w całości, pokazała moc, co może tylko cieszyć. Zwycięstwo było dosłownie na wyciągnięcie ręki, jednak wicelider to doskonały rezultat.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.