O pełną pulę

 

Nielba Wągrowiec vs Huragan Pobiedziska

 

 

   Huragan Pobiedziska to pierwszy, wyjazdowy rywal żółto – czarnych w rundzie wiosennej. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się pewnym zwycięstwem żółto – czarnych 5 : 2. W rundzie rewanżowej zdecydowanie lepiej spisała się wągrowiecka Nielba, która pokonała u siebie Wartę Międzychód dwa do zera. Huragan natomiast, nie dał rady strzelić bramki Pogoni Łobżenica, z którą podzielił się punktami.

   Smaczku 18 kolejki dodał Lubuszanin Trzcianka, który przegrał z Wartą Międzychód, czym pozwolił żółto – czarnym na walkę o pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Zapowiada się zatem wielce emocjonujące spotkanie, w którym stawka niespodziewanie uległa zwiększeniu, a co za tym idzie, czeka nas spora dawka ligowych emocji.

   Sytuację na boisku postaramy się przekazywać na bieżąco na naszym profilu ba fb.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.