O pełną pulę

Nielba Wągrowiec vs Huragan Pobiedziska

Huragan Pobiedziska to pierwszy, wyjazdowy rywal żółto – czarnych w rundzie wiosennej. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się pewnym zwycięstwem żółto – czarnych 5 : 2. W rundzie rewanżowej zdecydowanie lepiej spisała się wągrowiecka Nielba, która pokonała u siebie Wartę Międzychód dwa do zera. Huragan natomiast, nie dał rady strzelić bramki Pogoni Łobżenica, z którą podzielił się punktami.

Smaczku 18 kolejki dodał Lubuszanin Trzcianka, który przegrał z Wartą Międzychód, czym pozwolił żółto – czarnym na walkę o pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Zapowiada się zatem wielce emocjonujące spotkanie, w którym stawka niespodziewanie uległa zwiększeniu, a co za tym idzie, czeka nas spora dawka ligowych emocji.

Sytuację na boisku postaramy się przekazywać na bieżąco na naszym profilu ba fb.