Orliki górą w powiecie

 

Orliki górą w powiatowym turnieju!

 

 

   Dzisiaj odbył się powiatowy turniej rocznika 2007. Do zmagań na orliku w Kobylcu przystąpiło pięć drużyn z naszego regionu. Wśród zespołów Piłkarskiej Powiatowej Wiosny 2017 zobaczyliśmy: Nielbę Wagrowiec, Wełnę Skoki, Zamek Gołańcz, Unię Wapno oraz Sokół Mieścisko.

   Po zimie spędzonej w hali, w trakcie której nasze orliki prezentowały się dość średnio, przyszedł wreszcie czas na grę na powietrzu, która zdecydowanie lepiej leży naszej drużynie, co pokazało pierwsze spotkanie z Wełną Skoki. Podstawowy skład żółto – czarnych nie zawiódł, pokazując dojrzałą grę. Nielbiści konstruowali szereg przepięknych, cieszących oko akcji, które tylko dzięki doskonałej dyspozycji skockiego golkipera oraz braku skuteczności wągrowczan, tylko w małym stopniu zamieniane były na bramki.

   Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Podopieczni trenera Tomasza Woźniaka nie oddali pola żadnej z drużyn, inkasując komplet zwycięstw oraz pierwsze miejsce w turnieju. Wśród żółto – czarnych szalał Natan Urban, który wybrany został zawodnikiem turnieju. Doskonale akompaniował mu Marcel Meller, który zbierał w środku wszystkie piłki, oraz napędzał wiele ciekawych i cieszących oko akcji. Gra na boku zdecydowanie nie leżała szybkiemu i bramkostrzelnemu Frankowi Saji, który nie jest przyzwyczajony przymierzać z skrzydła. Po kontuzji do gry wraca też Zosia Dominikowska. Szansę gry otrzymali również zmiennicy, którzy nie posiadają tak długiego stażu gry, jak wyjściowa siódemka, a muszą się ogrywać.

   Podsumowując Piłkarską Powiatową Wiosnę 2017, to w pełni zasłużone pierwsze miejsce Nielby Wągrowiec, za którą uplasował się Sokół Mieścisko, który również pokazał się z dobrej strony. Podopieczni Radosława Modlibowskiego również pokazali pazur, jednak brak podstawowych zawodników, przebywających na konsultacji kadry okręgu, dał się im wyraźnie w znaki.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.