Gruntek komentuje

Rafał Gruntkowski o Międzychodzie

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie zachwycała, można było w niej od nas oczekiwać dużo więcej. Prowadzenie gry z naszej strony pozostawiało wiele do życzenia. Szkoda niewykorzystanych sytuacji. Małe trzęsienie zemii w szatni i jedziemy dalej!

Druga połowa należała zdecydowanie do nas! Szybko strzelone dwie bramki dodały nam pewności siebie. Przeprowadzone, przez sztab szkoleniowy zmiany odświeżyły nieco zespół, co pozwoliło nam kontrolować końcówkę meczu.

Spotkanie z Wartą pokazało, iż mamy jeszcze nad czym pracować, dlatego zrobimy wszystko, aby nasza gra wyglądała coraz lepiej.