Najlepsi z najlepszych

 

Najlepsi z najlepszych

   Obecny rok przynosi same sukcesy, jeśli idzie o grupy młodzieżowe. Po pewnym zwycięstwie w Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Okręgu OZPN Piła nasi młodzicy nie zwalniają tempa. Podopieczni trenera Woźniaka będą stanowić o sile regionu, a wszystko za sprawą powołań, wywalczonych ciężką pracą na treningach.

   Kadrę okręgu. pilskiego w Turnieju o Puchar Prezesa WZPN stanowić będą:

Kacper Skarbiński

Mikołaj Stangel

Kacper Andryszak

Wiktor Marciniak

Oliwier Kijanowski

Oskar Zawadzki

Michał Kocoń

Krystian Nowak

   Ciężka praca na treningach, upór, wytrwałość, procentuje, takim, a nie innym, sukcesem, jakim jest możliwość w grze, o taką stawkę. Gratuluję wszystkim, powołanym zawodnikom, a jednocześnie życzę sukcesu.-komentuje trener kadry

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.