Dobrzykowski o Warcie

Mikołaj Dobrzykowski, czyli popularny "Kula" o spotkaniu z Wartą Międzychód.

Pierwsza połowa niezbyt dobra w naszym wykonaniu. Zabrakło trochę skuteczności i nieco lepszej gry w środku pola. Podczas przerwy dostaliśmy od trenera jasne wskazówki, na co mamy zwrócić uwagę w drugiej odsłonie oraz jakie elementy gry mamy poprawić. Przypomniał nam też założenia przedmeczowe, z tym samym cele, jakie mieliśmy zrealizować w tym spotkaniu. Każdy poza motywacją trenerską, zmotywował się też sam, co uwidoczniła druga połowa spotkania, w której od samego początku, narzuciliśmy swoje warunki gry. Nasza postawa nagrodzona została w 62 minucie, kiedy tu udało mi się otworzyć wynik spotkania. Nieco pogubieni goście nie zdołali się otrząsnąć stratą bramki, popełniając kolejny błąd w własnym polu karnym, który kosztował ich stratą bramki, przez podyktowany przez arbitra rzut karny, pewnie wykorzystany przez Rafała Leśniewskiego.
Jesteśmy na tyle doświadczoną drużyną, iż nie pozwoliliśmy sobie odebrać prowadzenia i do końca spotkanie mieliśmy pewną i bezpieczną przewagę.