Udany wiosenny debiut

 

                                                           Udany rewanż

   W 17 kolejce zmagań w IV lidze wielkopolskiej grupy północ seniorzy wągrowieckiej Nielby dopisali do ligowego konta kolejne 3 punkty. Po dość słabej pierwszej połowie, pokazali przysłowiowy pazur i pokonali Wartę Międzychód 2 : 0.

 

Bramki dla Nielby: 62; Mikołaj Dobrzykowski, 63’ Rafał Leśniewski ( karny )

 

Nielba: Karol Hermann, Patryk Palacz – Patryk Soforek, Łukasz Iskrzyński, Wiktor Moskalik, Mikołaj Dobrzykowski ( 75’ Mateusz Piechowiak ),Mateusz Rocławski, Adrian Marchel, Jakub Kubiński, (57’ Filip Konarski), Adam Urbański( 57’ Rafał Gruntkowski ), Paweł Krauz ( 83’ Norbert Wieczorek ), Rafał Leśniewski ©,

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.