Piłkarska młócka

 

Trener Radosław Kołacki o spotkaniu pucharowym

 

   Spodziewaliśmy się trudnego meczu i taki on był. Duży wpływ na to miał fakt, iż był to pierwszy mecz o stawkę, a do tego rozgrywany na naturalnej nawierzchni. W okresie przygotowawczym nie mieliśmy okazji trenować na naszych trawiastych obiektach, dlatego z pewnością , w tym spotkaniu, to się odbiło. Wielu naszych młodych zawodników, to jeszcze nie do końca ukształtowani piłkarze, a tu od razu przyszło im brać udział w tak ciężkim meczu, takiej typowej piłkarskiej młócce. Dużo górnych piłek, walki w ręcz na boisku, spora ilość kartek, piłkarskiej bitwy, a trochę mało gry w piłkę. Przeszkadzało tez boisko i w jakimś stopniu presja. Cieszymy się jednak z wyniku i awansu do kolejnej rundy. Mamy wobec siebie dalekosiężne plany, musimy dużo pracować, ponieważ nic w piłce nie jest dane na dłuższy czas, ciągle trzeba się poprawiać. To spotkanie zwróciło nam też uwagę na dobre sprawy. Potrafimy stworzyć sobie sytuacje, strzelamy, potrafimy szybko zdobyć bramkę i to może cieszyć.

Rozmawiał: Marcin Kotowski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.