Patryk Palacz w Nielbie

Młody, ambitny bramkarz uzupełni Karola Hermanna

Zespół seniorów naszego klubu wzmocnił się pomiędzy słupkami. W rundzie wiosennej, doświadczonego i znającego swój fach Karola Hermanna, czyli popularnego „Koko”, uzupełni obiecujący, zdolny bramkarz – Patryk Palacz. Karol, jeżeli można tak powiedzieć, eksploatowany był do granic możliwości. Praktycznie wszystkie ligowe, pucharowe, czy też sparingowe spotkania oparte były na jego osobie. W odwodzie był zawsze Kamil Mirek, który, jako najmłodszy wśród naszych seniorów, niejednokrotnie stawał na wysokości zadania, jednak powinien on rozwijać swoje umiejętności zgodnie z ogólnie przyjętym tokiem szkolenia. Przeskok pomiędzy grupami wiekowymi nie wyszedłby mu na dobre.

Patryk Palacz, to wychowanek Wełny Rogoźno. W swoim CV zanotował już grę w juniorskich zespołach Lecha Poznań, TPS Winogrady. Ostatnim klubem Palacza była Polonia Środa Wielkopolska.

Patryk, witamy w Nielbie i życzymy powodzenia!