Patryk Palacz w Nielbie

 

Młody, ambitny bramkarz uzupełni Karola Hermanna

 

 

   Zespół seniorów naszego klubu wzmocnił się pomiędzy słupkami. W rundzie wiosennej, doświadczonego i znającego swój fach Karola Hermanna, czyli popularnego „Koko”, uzupełni obiecujący, zdolny bramkarz – Patryk Palacz. Karol, jeżeli można tak powiedzieć, eksploatowany był do granic możliwości. Praktycznie wszystkie ligowe, pucharowe, czy też sparingowe spotkania oparte były na jego osobie. W odwodzie był zawsze Kamil Mirek, który, jako najmłodszy wśród naszych seniorów, niejednokrotnie stawał na wysokości zadania, jednak powinien on rozwijać swoje umiejętności zgodnie z ogólnie przyjętym tokiem szkolenia. Przeskok pomiędzy grupami wiekowymi nie wyszedłby mu na dobre.

   Patryk Palacz, to wychowanek Wełny Rogoźno. W swoim CV zanotował już grę w juniorskich zespołach Lecha Poznań, TPS Winogrady. Ostatnim klubem Palacza była Polonia Środa Wielkopolska.

   Patryk, witamy w Nielbie i życzymy powodzenia!

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.