Puchar Polski OZPN Piła w niedzielę

 

Pucharowa niedziela

 

   W najbliższą niedzielę 12 marca, rozegrana zostanie 4 runda Pucharu Polski na szczeblu OZPN Piła. W półfinale pierwszych par doszło do sporej niespodzianki. Zdecydowany faworyt pojedynku, Lubuszanin Trzcianka, uległ niespodziewanie Płomieniowi Połajewo w serii rzutów karnych.

   Nielba Wągrowiec uda się na stadion do Skoków, gdzie rozegra spotkanie z miejscową Wełną. Derby powiatu zawsze budziły spore emocje, a zarazem cieszyły oko. Nie inaczej zapewne będzie tym razem, gdyż obydwa zespoły, to aktualnie najsilniejsze drużyny w naszym regionie. Zapowiada się więc ciekawe oraz emocjonujące spotkanie.

   Początek w najbliższą niedzielę o godzinie 14.30, serdecznie zapraszamy do kibicowania żółto – czarnym.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.