Puchar Polski OZPN Piła w niedzielę

Pucharowa niedziela

W najbliższą niedzielę 12 marca, rozegrana zostanie 4 runda Pucharu Polski na szczeblu OZPN Piła. W półfinale pierwszych par doszło do sporej niespodzianki. Zdecydowany faworyt pojedynku, Lubuszanin Trzcianka, uległ niespodziewanie Płomieniowi Połajewo w serii rzutów karnych.

Nielba Wągrowiec uda się na stadion do Skoków, gdzie rozegra spotkanie z miejscową Wełną. Derby powiatu zawsze budziły spore emocje, a zarazem cieszyły oko. Nie inaczej zapewne będzie tym razem, gdyż obydwa zespoły, to aktualnie najsilniejsze drużyny w naszym regionie. Zapowiada się więc ciekawe oraz emocjonujące spotkanie.

Początek w najbliższą niedzielę o godzinie 14.30, serdecznie zapraszamy do kibicowania żółto – czarnym.