Młodziki Nielby Mistrzami OZPN

 

Młodziki Woźniaka mistrzami OZPN Piła!

 

   Młodziki starsi, rocznik 2004, jako kolejni, dołączyli do grona finalistów Halowych Mistrzostw OZPN Piła. Podopieczni trenera Tomasza Woźniaka, to silna i mocna drużyna, rywalizująca na co dzień w pierwszej lidze WZPN Poznań, gdzie zmaga się między innymi z Lechem Poznań, czy Wartą. Wśród chłopców nie brakuje stałych bywalców kadry Wielkopolski, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia w wągrowieckim klubie.

   Gospodarzem finałów była Nielba. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. Rozstawiona w grupie B wągrowiecka drużyna zajęła 1 miejsce, wyprzedzając Spartę Złotów. W grupie A najlepsza okazała się Fair Play Złotów, drugi natomiast był Sokół Damasławek.

   Półfinały wyłoniły parę finałową, w której zobaczyliśmy wągrowiecką Nielbę oraz Spartę Złotów. Finał Mistrzostw OZPN bezdyskusyjnie należał do gospodarzy, którzy obdarli z złudzeń złotowian, wygrywając pewnie finałowy pojedynek 2 : 0.

   Chłopakom oraz trenerowi gratulujemy zwycięstwa oraz życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.