Młodziki Nielby Mistrzami OZPN

Młodziki Woźniaka mistrzami OZPN Piła!

Młodziki starsi, rocznik 2004, jako kolejni, dołączyli do grona finalistów Halowych Mistrzostw OZPN Piła. Podopieczni trenera Tomasza Woźniaka, to silna i mocna drużyna, rywalizująca na co dzień w pierwszej lidze WZPN Poznań, gdzie zmaga się między innymi z Lechem Poznań, czy Wartą. Wśród chłopców nie brakuje stałych bywalców kadry Wielkopolski, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia w wągrowieckim klubie.

Gospodarzem finałów była Nielba. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. Rozstawiona w grupie B wągrowiecka drużyna zajęła 1 miejsce, wyprzedzając Spartę Złotów. W grupie A najlepsza okazała się Fair Play Złotów, drugi natomiast był Sokół Damasławek.

Półfinały wyłoniły parę finałową, w której zobaczyliśmy wągrowiecką Nielbę oraz Spartę Złotów. Finał Mistrzostw OZPN bezdyskusyjnie należał do gospodarzy, którzy obdarli z złudzeń złotowian, wygrywając pewnie finałowy pojedynek 2 : 0.

Chłopakom oraz trenerowi gratulujemy zwycięstwa oraz życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.