Orły Osieckiego w kadrze WZPN rocznika 2001

 

   Młodzi nielbiści przebojem wchodzą do wielkiej piłki. Kolejnymi reprezentantami Wielkopolski będą podopieczni trenera Łukasza Osieckiego, Hubert Branicki oraz Artur Lidman. Będą oni reprezentować nasze województwo w spotkaniu z zespołem z dolnośląskiego. Przed naszą kadrą stoi trudne zadanie, a mianowicie, wywalczenie sobie prawa do gry w finale Pucharu im. Kazimierza Deyny oraz finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Pojedynek z Ślązakami będzie zatem ostatnim akcentem, dającym selekcjonerom ostatnią szansę na weryfikację kadry.

   Te, poniekąd, bardzo ważne mecze, odbędą się na obiektach w Sierakowie. Jak widać zespół z Kościuszki, to uznana marka w Wielkopolsce, co potwierdzają ostatnie, bardzo cieszące, informacje, jakie napływają do naszego klubu.

   Trener Łukasz Osiecki, to uznana marka w Wielkopolsce, szkoleniowiec z pod rąk którego wyszedł między innymi, Maciej Woźniak, który obecnie przebojem wchodzi w szeregi Lechii Gdańsk. Osiecki to też jeden z filarów kadry szkoleniowej Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile.

   Naszym juniorom serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki i życzmy powodzenia!

Powołania do reprezentacji WZPN 2001

Kacper Andrzejewski, Łukasz Benedykciński, Jakub Białczyk, Mateusz Bieniek, Łukasz Bogajewski, Bartłomiej Burman, Szymon Czyż, Kacper Janiak, Jakub Karbownik, Olaf Kobacki, Oskar Nowak, Karol Smajdor (wszyscy Lech Poznań), Bartosz Cyrak, Jędrzej Grobelny, Kacper Lepczyński, Wiktor Kurzawski, Jakub Wilczyński (wszyscy Warta Poznań), Patryk Ostrowski, Bartosz Zgarda (obaj Kotwica Kórnik), Hubert Branicki, Artur Lidmann (obaj Nielba Wągrowiec), Jakub Krok-Adamski (Błękitni Wronki), Mariusz Poslednik (Ostrovia Ostrów Wlkp.), Mateusz Nowicki (Unia Swarzędz).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.