Orły Osieckiego w kadrze WZPN rocznika 2001

Młodzi nielbiści przebojem wchodzą do wielkiej piłki. Kolejnymi reprezentantami Wielkopolski będą podopieczni trenera Łukasza Osieckiego, Hubert Branicki oraz Artur Lidman. Będą oni reprezentować nasze województwo w spotkaniu z zespołem z dolnośląskiego. Przed naszą kadrą stoi trudne zadanie, a mianowicie, wywalczenie sobie prawa do gry w finale Pucharu im. Kazimierza Deyny oraz finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Pojedynek z Ślązakami będzie zatem ostatnim akcentem, dającym selekcjonerom ostatnią szansę na weryfikację kadry.

Te, poniekąd, bardzo ważne mecze, odbędą się na obiektach w Sierakowie. Jak widać zespół z Kościuszki, to uznana marka w Wielkopolsce, co potwierdzają ostatnie, bardzo cieszące, informacje, jakie napływają do naszego klubu.

Trener Łukasz Osiecki, to uznana marka w Wielkopolsce, szkoleniowiec z pod rąk którego wyszedł między innymi, Maciej Woźniak, który obecnie przebojem wchodzi w szeregi Lechii Gdańsk. Osiecki to też jeden z filarów kadry szkoleniowej Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile.

Naszym juniorom serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki i życzmy powodzenia!

Powołania do reprezentacji WZPN 2001

Kacper Andrzejewski, Łukasz Benedykciński, Jakub Białczyk, Mateusz Bieniek, Łukasz Bogajewski, Bartłomiej Burman, Szymon Czyż, Kacper Janiak, Jakub Karbownik, Olaf Kobacki, Oskar Nowak, Karol Smajdor (wszyscy Lech Poznań), Bartosz Cyrak, Jędrzej Grobelny, Kacper Lepczyński, Wiktor Kurzawski, Jakub Wilczyński (wszyscy Warta Poznań), Patryk Ostrowski, Bartosz Zgarda (obaj Kotwica Kórnik), Hubert Branicki, Artur Lidmann (obaj Nielba Wągrowiec), Jakub Krok-Adamski (Błękitni Wronki), Mariusz Poslednik (Ostrovia Ostrów Wlkp.), Mateusz Nowicki (Unia Swarzędz).